Головна » 2018 » Березень » 19 » Першість зі стрільби завершилась
19:01
Першість зі стрільби завершилась

ПЕРШІСТЬ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО УЧИЛИЩА

БУДІВНИЦТВА ТА СЕРВІСУ ЗІ СТРІЛЬБИ ВИЗНАЧИЛА ПЕРЕМОЖЦІВ

ЗАВЕРШИЛАСЯ приурочена Дню українського добровольця особисто-командна першість училища зі стрільби малокалібровою гвинтівкою ТОЗ-8 із 25 метрів лежачи. У змаганнях прийняли участь 75 чоловік і 5 команд. Переможцем в особистій першості стала учениця 31 групи Ганна ФІСІНЧУК. За відсутності переможниці минулорічної першості вона перемогла і юнаків, і дівчат. Це не випадковий успіх. Ганна і минулого року на заняттях з предмету «Захист Вітчизни» три кулі з трьох пострілів посилала в «десятку» (на її фото: права залікова мішень). Доречі, на фото добре видно і кучність, і її уміння корегувати вогонь. То ж цього року легко осилила спортивну мішень.

А ось за друге та третє призові місця боротьба розвернулася не на жарт. Одночасно 7 чоловік (Роберт ВОЛИНЕЦЬ (35 гр.), Олександр ДАКАЛ (22 гр.), Альона ТРЕЛІСЬКА (35 гр.), Михайло ЦАПЕНКО (32 гр.), Руслан ОСАДЧУК (32 гр.), Артем МАРУЩЕНКО (22 гр.), Владислав ВІСТЯКА (36 гр.)) вибили однакову кількість очок. То ж для визначення призерів прийшлося рахувати вибиті кожним учасником «десятки», «дев’ятки», «вісімки». У результаті «бронзовою» визнали стрільбу другокурсника Артема МАРУЩЕНКА, а «срібною» - стрільбу третьокурсника Владислава ВІСТЯКИ. Інші задовільнилися місцями в першій вісімці. Замкнули першу десятку з

поочковим відставанням Федір МЕРЗЛЯКОВ (32 гр.) і Анастасія КУЧЕРЕНКО (35 гр.).

Натомість особиста перемога представника 31 групи не допомогла в командній першості. 31 група посіла останнє 5 місце. При цьому команди 35 і 36 груп, які боролися за третє місце, випередили її на цілих 36 та 35 очок відповідно! То ж 3 місце посіла команда 35 групи у складі Альона ТРЕЛІСЬКА, Валентина СЕВІЛЬ, Роберт ВОЛИНЕЦЬ, Анастасія КУЧЕРЕНКО, Мстислав ДЕМЧИНА. Їх випередила на 5 очок 22 група і завоювала 2 місце. До команди віце-чемпіонів увійшли Артем МАРУЩЕНКО, Олександр ДАКАЛ, Олег УСОВ, Владислав ШЕЛЕСТ, Олександр МИХАЙЛЮК.

ПЕРЕМОЖЦЯМИ училищної першості стала команда 32 групи: Руслан ОСАДЧУК, Михайло ЦАПЕНКО, Федір МЕРЗЛЯКОВ, Олександр МІХАЛЬОВ, Артем ГРЕБЕНІЧЕНКО.
Вітаємо переможців і призерів та зичимо подальших перемог уже у наступній першості училища з пневматичної зброї. Заявки на участь приймаються до 22 березня.

Переглядів: 78 | Додав: PetrenkoTanya | Рейтинг: 0.0/0