Головна » 2018 » Травень » 16 » СПАРТАКІАДА ЛЕГКОАТЛЕТІВ
01:04
СПАРТАКІАДА ЛЕГКОАТЛЕТІВ
ЛЕГКОАТЛЕТИ «БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО УЧИЛИЩА БУДІВНИЦТВА ТА СЕРВІСУ» ВІДЗНАЧИЛИСЯ НА ОБЛАСНІЙ СПАРТАКІАДІ.

У м. Фастів відбувся ІІ (обласний) етап Спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Київської області з ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ, на якому білоцерківці не тільки активно боролися за призові місця, а й перемагали. Так переможцем змагань із бігу на 100 метрів став учень групи № 14 ( столярів) Тарас ГОРБАНЬ . На цій же дистанції у змаганні дівчат «срібло» здобула учениця 35 групи КУСТОВЕЦЬКА Марія. Її одногрупник Дмитро ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ також зайняв друге місце у стрибках у довжину (результат-5 метрів 33 см).
Однак не всі види змагань підкорилися нашим спортсменам призовими місцями. Так Ольга ТЕТЕРУК і Артур НОСОВ зупинилися за крок до призового місця. Другокурсниці Ользі  у штовханні ядра до «бронзи» не вистачило декілька сантиметрів. Така ж передпризова доля - 4 місце, - дісталася столяру - першокурснику Артуру НОСОВУ.
В естафеті ж (4х100) і для дівчат, і для хлопців третє місце вже розщедрилося одночасно для двох білоцерківських училищ. Такого успіху досягли команди дівчат «Білоцерківського вищого професійного училища будівництва та сервісу» (Марія КОСТЕЦЬКА, Юлія КОРНЕНКО, Валентина КОЖУХ, Віка ЛАГУР) і юнаків «Білоцерківського професійного ліцею». Юнаки «БЦ ВПУ БС», на відміну від дівчат, у цій естафеті були тільки п’ятими. То ж, попри перераховані нагороди, у загальнокомандному заліку «Білоцерківському ВПУ БС» дісталося почесне 4 місце. Перемогу ж святкували представники Переяслав-Хмельницького, на другому місці команда з Катюжанки, а третє місце все ж вибороли наші сусіди і господарі змагань - фастівчани.
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ІІ (ОБЛАСНОГО) ЕТАПУ Всеукраїнської Спартакіади учнів професійно-технічних навчальних з ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ і зичимо успіхів.