Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід
Головна » 2018 » Травень » 15 » ЗМАГАННЯ СТРІЛЬЦІВ
00:31
ЗМАГАННЯ СТРІЛЬЦІВ

ПЕРШІСТЬ ЗІ СТРІЛЬБИ, ПРИУРОЧЕНА ДНЮ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І ПЕРЕМОЗІ НАД НАЦИСТАМИ У 2-Й СВІТОВІЙ ВІЙНІ, ВИЗНАЧИЛА ПЕРЕМОЖЦІВ.
Завершилася особисто-командна першість училища зі стрільби малокалібровою зброєю ТОЗ-8 із 25 метрів, лежачи. Це вже друга першість у 2018 році. Цього разу змагання проводилися окремо для юнаків і дівчат, без відбіркового етапу. То ж у групах визначалися зі складом команд завчасно, без перевірки і врахування сьогочасної готовності учнів. Це внесло свої корективи в командні результати. Якщо у першу десятку кращих стрільців особистої першості ввійшло більшість хлопців із 32 групи, а два з них навіть увійшли в трійку призерів, то в командній першості у групі не зовсім вдало визначили склад і програли 4 очка у боротьбі за перше місце новачку змагань – 14 групі,  і показала рівну стрільбу. Як підсумок 1 місце -14 група (Олександр Гуменюк, Богдан Дмитрів, Олександр Кваснічко), 2 місце- 32 група (Федір Мерзляков, Руслан Осадчук, Михайло Цапенко). 3 місце у рівній боротьбі із 36 групою виборола команда 35 групи (Андрій Ярчевський, Дмитро Добровольський, Роберт Волинець). При рівності очок це сталося лише завдяки влучнішій стрільбі кращого стрілка команди Д. Добровольського. Він вибив більше від лідера команди 36 групи - Михайла Сулими.
Натомість 36 група відігралася у змаганні дівчат. Вони вчисту виграли перше місце. За команду виступали Вікторії Лагур і Зяхор та Діана Капусняк. Друга сходинка дісталася малярам-штукатурам другого курсу із 21 групи (Дарина Вісіцька, Ольги Фіалко і Тетерук). Дівчата-будівельники із 31 групи також вибороли і третє місце. До складу цієї команди входили дві Ганни Фісінчук і Дишлюк та Люба Урсулова.
Варто сказати, що результати особистої першості і серед дівчат продемонстрували, що, якби в групах більш виважено підійшли до формування команд і подали у заявці по одному іншому стрільцеві, то місця могли б розподілятися зовсім по другому. І 31, і 35 групи могли бути і другими, і першими. Хоча і 35 група мала резерв і могла збільшити результат. Але то змагання і вибір груп був саме такий. То їхня прерогатива.
Особиста першість.
В особистій першості серед юнаків участь у змаганнях взяли 41 учень. Юнацька трійка призерів училищної першості виглядала такою: 1 місце - Федір Мерзляков (32 гр. - 42 очки); 2 місце- єдиний представник 22 групи Олександр Дакал (41 очко); 3 місце - Віталій Гребенніков (32 гр. - 38 очок). Дівчата ж стріляли дещо краще. Призові місця серед дівчат розіграли між собою представники 36 і 35 групи «кулінарів». При цьому і «золото», і «срібло» дісталося двом Вікторіям із 36 групи. Так першою виявилася Вікторія Лагур із 43 очками, другою - Вікторія Зяхор із 42 очками. Замкнула трійку лідерів із 40 вибитими Валентина Сивіль.
Цікавими є заочні змагання брата і сестри Мерзлякових. Цього разу Софія виграла на «військових» мішенях та програла Федору на спортивних. Хоч вона і мала «десяточки» при стрільбі, але в особистому заліку змагань стала тільки дев’ятою. Так сталося що зірвала останні 2 постріли. Як сказала Софія «образливо та це ще не останні змагання». Так то воно так, але відігратися Софія хоч і зможе та вже в новому навчальному році і то тільки повторити успіх брата, і тільки заочно: Федір вже завершує навчання в училищі і не матиме права приймати участь в училищній першості.
Результати попередніх стрільб у 46-48 очок, як і 50 із 50, цьогоріч так і лишилися майоріти на горизонті. То ж ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І ВСІМ УЧАСНИКАМ ЗМАГАНЬ ЗИЧИМО ПОДАЛЬШОГО УСПІХУ ТА ЦІКАВИХ ЗМАГАНЬ!